#18 Odżywka do rzęs QUICKMAX

quickmaxOdżywka do rzęs Quickmax zamknięta jest w złotym kartoniku. Wewnątrz najdziemy buteleczkę w takim samym kolorze; mieści się w niej 5 ml kosmetyku. Odżywka polecana jest osobom, które chciałyby mieć elastyczne, nawilżone, zadbane i zdrowe rzęsy. Niestety nie będą zadowolone te kobiety, które liczyły na wydłużenie lub zagęszczenie. Odżywkę do rzęs Quickmax można stosować także na brwi.

Wystarczą dwa miesiące kuracji, żeby kondycja rzęs poprawiła się. Wprawdzie ich długość i grubość nie zmieniają się; widać natomiast inne zmiany. Rzęsy wzmacniają się, są bardziej odporne na pocieranie podczas demakijażu, nie wypadają. Są również bardziej elastyczne, podatne na podkręcanie, ładnie układają się po nałożeniu na nie maskary podkręcającej. Po kilku tygodniach kuracji rzęsy są także nawilżone i nabłyszczone.

U niektórych osób stosujących odżywkę Quickmax widoczne jest także przyciemnienie.

Konsystencja odżywki do rzęs Quickmax jest dość gęsta; ma postać żelu. Cienkim pędzelkiem jest trudno ją rozprowadzić. Podczas aplikacji należy uważać, żeby odżywka nie przedostała się do oczu – mogłoby to się skończyć podrażnieniem, bólem lub zaczerwienieniem. Zdarza się, że odżywkę trzeba rozcierać kilkukrotnie na powiece. Gęsta konsystencja powoduje niekiedy, że produkt osadza się na rzęsach tworząc białe ślady i zlepiając rzęski.

Niestety rezultaty kuracji odżywką do rzęs Quickmax nie utrzymują się długo. Znikają po miesiącu od ostatniej aplikacji. Osoby, które cały czas chcą cieszyć się mocnymi i zdrowymi rzęsami, muszą zakupić drugie opakowanie; a koszt jednej odżywki jest wysoki.

Plusy:

  • pojemność
  • ładne i zdrowe rzęsy
  • przyciemnia, wzmacnia i nawilża rzęsy
  • ładne opakowanie

Minusy:

  • podrażnia
  • krótkotrwałość efektów
  • mała zmiana w długości