#14 Odżywka do rzęs NEULASH

neulashOdżywka do rzęs Neulash dostępna jest w srebrnej buteleczce o pojemności 3, 2 ml oraz 6 ml. Ta z kolei zapakowana jest w biało – niebieskie kartonowe pudełko. Zarówno odżywka o mniejszej, jak i o większej objętości posiada bardzo wysoką cenę.

Nie można powiedzieć, że odżywka do rzęs Neulash działa szybko. Efekty pojawiają się dopiero po trzech miesiącach. Dodatkowo długość, grubość i odżywienie poprawiają się niespełna o 50%. Podczas kuracji następuje również lekkie podkręcenie i przyciemnienie koloru rzęs. Odżywka przede wszystkim ma na celu zapobieganie wypadaniu i starzeniu się rzęs; przyczynami takiego stanu rzeczy mogą być między innymi: mocny makijaż i demakijaż, starzenie organizmu, podkręcanie rzęs zalotką termiczną lub tradycyjną, trwała na rzęsy, nieprawidłowo przeprowadzone doczepianie rzęs sztucznych.

Odżywkę do rzęs Neulash aplikuje się co wieczór na czystą i suchą skórę powiek. Pędzelkiem nakłada się cienką warstwę płynu przy linii rzęs na górne powieki. Produkt nie powinien spływać do oczu, mimo że posiada płynną konsystencję. Na początku kuracji odczuć można niewielkie mrowienie. Kobiety w ciąży i karmiące piersią, osoby leczące wady wzroku i inne ciężkie choroby, przed rozpoczęciem kuracji powinny skonsultować się z lekarzem.

W składzie odżywki Neulash znajdziemy dużo substancji odpowiedzialnych za nawilżenie rzęs i skóry powiek.

Są to między innymi: biotyna, kwas hialuronowy, allantoina, wyciąg z pestek dyni, pochodna witaminy B5, czyli panthenolu. Czytając skład produktu, możemy dojść do wniosku, że odżywka ma więcej wspólnego z pielęgnacją niż z wydłużaniem i zagęszczaniem rzęs. Neulash wpływa na kondycję rzęs, zatrzymuje w ich wnętrzu wodę na odpowiednio wysokim poziomie i tym samym zapobiega ich wypadaniu, łamaniu i osłabieniu.

Plusy:

  • nawilża rzęsy i skórę powiek
  • wzmacnia rzęsy
  • dwie pojemności odżywki do wyboru

Minusy:

  • podrażnienia na początku kuracji
  • nie wydłuża i nie zagęszcza
  • wysoka cena