#12 Odżywka do rzęs M2 LASHES

m2 lashesOdżywka do rzęs M2 Lashes przeznaczona jest dla kobiet, które chciałyby mieć dłuższe i ładniejsze rzęsy. Stosuje się ją na oczyszczoną i osuszoną skórę powiek każdego wieczoru. Pozostawienie na twarzy i w okolicy oczu jakichkolwiek resztek makijażu opóźni, a nawet uniemożliwi działanie odżywki i szybkie wchłonięcie się jej w głąb skóry. Dlatego przed aplikacją należy dokładnie wykonać demakijaż.

Odżywka do rzęs M2 Lashes wydłuża, zagęszcza i pielęgnuje.

Jednak pierwsze efekty widoczne są najwcześniej dopiero po sześciu tygodniach. U niektórych rezultaty kuracji mogą pojawić się po dwóch miesiącach. Po tym czasie rzęsy powinny urosnąć i pogrubić się, a także wzmocnić. Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że odżywka M2 Lashes nie działa w taki sam sposób na każdego: u jednych może wydłużać już po miesiącu, u innych – w ogóle. Niemniej jednak dzięki kuracji rzęsy zostaną odżywione i nawilżone. Za wzmocnienie i nawodnienie rzęs odpowiadają między innymi kwas hialuronowy i witamina B7 (zwana biotyną).

Aplikatorem odżywki do rzęs M2 Lashes jest cienki i spiczasto zakończony pędzelek. Podobny jest do końcówki eyelinera; w podobny sposób, co eyelinerem należy się nim posługiwać. Jeżeli pierwszy raz używamy odżywki do rzęs, dla ułatwienia aplikacji można łokieć oprzeć o blat stołu, a dłoń o policzek. W przypadku, kiedy odżywka dostanie się do oczu, może spowodować podrażnienia w postaci niewielkiego bólu i zaczerwienienia. Wtedy jak najszybciej trzeba przemyć oczy ciepłą wodą i odczekać aż dyskomfort ustąpi. Wystarczy jedno pociągnięcie pędzelka, aby nałożyć odżywkę M2 Lashes; nie ma potrzeby powtarzania aplikacji rano lub w ciągu dnia.

Odżywka do rzęs M2 Lashes zamknięta jest w czarnej buteleczce o pojemności 5 ml. Taka ilość bez problemu wystarczy na całą kurację, czyli około pięć lub sześć miesięcy. Flakonik znajduje się w kartonowym pudełku, które wygląda na bardzo efektowne. Jednak największym minusem odżywki do rzęs M2 Lashes jest bardzo wysoka cena.

Plusy:

  • duża pojemność
  • ładne opakowanie
  • wzmocnienie rzęs
  • nawilżenie rzęs

Minusy:

  • długi okres oczekiwania na efekty
  • może podrażniać
  • wydłużenie i pogrubienie jest mało widoczne