#17 Odżywka do rzęs LILASH

lilashOdżywka do rzęs Lilash polecana jest osobom, których rzęsy są krótkie, słabe i łamliwe. Podczas regularnego stosowania rzęsy powinny zmienić długość i grubość, a także zostać odżywione i zregenerowane. Cała kuracja trwa około sześciu miesięcy.

Lilash wyposażona jest w aplikator w postaci pędzelka. Służy on do nakładania odżywki, a należy posługiwać się nim tak samo, jak eyelinerem. Pędzelkiem maluje się kreskę wzdłuż linii rzęs na górnych powiekach; odżywka powinna przedostać się na rzęsy z powieki dolnej. Podczas aplikacji należy uważać, żeby odżywka do rzęs Lilash nie przedostała się do oczu. W przeciwnym wypadku zaleca się przemycie oczu wodą, przerwanie kuracji lub skontaktowanie się z lekarzem, jeżeli podrażnienie nie ustąpiło lub nasiliło się.

Pierwsze efekty powinny pojawić się po około sześciu tygodniach.

Ostateczny wynik kuracji widoczny będzie po czterech miesiącach. Pozostały czas do końca kuracji służy podtrzymaniu efektów kuracji; w tym okresie należy stosować odżywkę do rzęs Lilash co dwa lub trzy dni. Niestety efekty kuracji dla wielu osób nie są zadowalające nawet po czterech miesiącach. Rzęsy nie zostają wydłużone, zagęszczone i przyciemnione. Widoczne jest jedynie niewielkie wzmocnienie, podkręcenie i nawilżenie.

Po każdej aplikacji należy odczekać trzy minuty aż odżywka do rzęs Lilash wchłonie się. Dopiero potem można nakładać krem nawilżający lub krem pod oczy. Lilash ma półpłynną konsystencję, dlatego osoby używające po raz pierwszy tego typu kosmetyków, mogą mieć kłopoty z aplikacją. Do odżywienia i wzmocnienia rzęs wystarczy zatem niewielka ilość Lilash.

Odżywka do rzęs Lilash zamknięta jest w srebrnej buteleczce o pojemności 3 ml. Umieszczona jest w kolorowym opakowaniu, które zabezpiecza odżywkę przed uszkodzeniem. W środku znajdziemy ulotkę z najważniejszymi informacjami dotyczącymi właściwości i aplikacji.

Plusy:

  • ładne opakowanie
  • wzmacnia, podkręca i nawilża
  • opakowanie wyposażone z ulotką

Minusy:

  • nie wydłuża
  • może podrażniać
  • długo się wchłania