2# Odżywka do rzęs LASHCODE

Lashcode to kolejna doskonała odżywka do rzęs, którą warto stosować. Daje efekt, jakiego oczekiwałam i to w bardzo krótkim czasie. Lashcode jest ceniona za skuteczność. Wszystkie panie, które ją stosowały potwierdziły mi, że ta odżywka do rzęs działa doskonale.

Lashcode polecany jest wszystkim tym, których rzęsy wymagają wzmocnienia, są krótkie, przerzedzone, zjaśniały na końcach.  Działanie odżywki do rzęs Lashcode opiera się przede wszystkim na doskonałych składnikach, które wzmacniają, upiększają i regenerują rzęsy. Oczywiście nie można pominąć też działania na porost i zagęszczenie rzęs. Lashcode Eyelash Serum wnika pod skórę i dociera do cebulek, gdzie odżywia, ochrania i wzmacnia włoski. Rzęsy rosną szybciej, a ich linia sie zagęszcza. Dzień po dniu stają się mocniejsze, grubsze i dłuższe – moje klientki zauważyły efekty już po 2 tygodniach. Na końcowy rezultat przyjdzie nam poczekać od 4 do 6 tygodni.

Lashcode można stosować rano lub wieczorem, na górną i dolną linię rzęs.

Aplikacja jest łatwa, trwa kilka sekund i nie sprawia żadnych problemów. Jak w przypadku większości odżywek do rzęs – aplikator to mały pędzelek, którym robi się kreskę tuż za linią włosków. Wprawy nabiera się już  po kilku aplikacjach. Lashcode szybko się wchłania, nie zauważyłam żadnego podrażnienia ani dyskomfortu.

Opakowanie jest nie tylko ładne, ale też solidnie wykonane i wytrzymałe. Buteleczka chroni odżywkę nawet gdy upadnie na podłogę. Pędzelek jest cienki, ale włoski bardzo wytrzymałe – nawet po wielu tygodniach są w idealnym stanie, nie rozginają się, są niezawodne. Ważne jest także to, że cena odżywki jest bardzo przystępna, a sama odżywka Lashcode – bardzo wydajna. Moje klientki bardzo sobie ją chwalą.

Strona internetowa: www.lashcode.pl/serum-do-rzes

Plusy:

  • Wydłuża, pogrubia i zagęszcza
  • Odżywia i wzmacnia
  • Efekty po miesiącu
  • Łatwość aplikacji
  • Nie uczula
  • Wydajna
  • Wytrzymałe opakowanie

Minusy:

  • Odżywka jest płynna – trzeba uważać, by nie wyciekła z buteleczki