#19 Odżywka do rzęs KERABIONE

ODŻYWKA DO RZĘS KERABIONEPopularna odżywka do rzęs chętnie kupowana przez kobiety walczące o zdrowe i mocne rzęsy. Kiedyś polecałam ten produkt w przypadku nadmiernej utraty rzęs. To wzmacniające serum do rzęs, które wydłuża, zagęszcza, wzmacnia i pogrubia. Zawiera kompleks składników stymulujący: bimatoprost, peptydy i prowitaminę B5. Nie są to składniki bardzo innowacyjne, dlatego działanie serum Kerabione nie zachwyci osób, które wymagają dużej skuteczności.

Serum Kerabione wystarcza na około 3 miesiące intensywnej kuracji. Produkt należy nakładać na górną i dolną linię rzęs po dokładnym oczyszczeniu powiek z makijażu. Do aplikacji służy cienki pędzelek, dzięki któremu w szybki i łatwy sposób można nałożyć produkt. Odżywka do rzęs Kerabione jest poręczna. W niewielkim opakowaniu mieści się 3 ml produktu, czyli standardowa ilość serum. Produkt ma nie sklejać i nie obciążać brwi.

Odżywka do rzęs Kerabione nie jest tak skuteczna, jak tego niektórzy oczekują.

Stąd biorą się bardzo mieszane opinie o tym kosmetyku. Czasami faktycznie powoduje widoczny wzrost rzęs, pogrubia je, zagęszcza i wzmacnia, zapobiegając wypadaniu. U wielu jednak nie przynosi tak spektakularnych efektów. Sprawdza się raczej jako serum wzmacniające niż kuracja przyspieszająca wzrost rzęs.

Kobiety, którym polecałam serum do rzęs Kerabione pierwsze efekty zauważały około 3-4 tygodnia stosowania. Było to nieznaczne pogrubienie się rzęs u ich nasady, bez widocznego wzrostu włosków. Trzeba pamiętać, że po 5 tygodniach codziennego stosowania, należy ograniczyć ilość aplikacji do 2-4 w ciągu tygodnia. Ma to na celu podtrzymanie efektów uzyskanych podczas kuracji. Po odstawieniu odżywki rzęsy wracają do wcześniejszej długości.

Plusy:

  • Poręczność
  • Wzmacnianie rzęs
  • Aplikator

Minusy:

  • Cena
  • Działanie