#20 Odżywka do rzęs HAIRPLUS

hairplusOdżywka do rzęs Hairplus jest dobrze znana miłośniczkom ładnego wyglądu. Przeznaczona jest do pielęgnacji krótkich, cienkich i osłabionych rzęs. Mały pędzelek sprzyja łatwej i szybkiej aplikacji. Mimo że kuracja jest krótka, przynosi bardzo dobre rezultaty.

Wzrost i zagęszczenie rzęs widać już po trzech tygodniach. W trakcie całej kuracji włoski wydłużają się jeszcze o kilka mm. W efekcie nasze spojrzenie jest bardziej wyraziste, a smoky eyes namalowany na powiece – piękniejszy. Dzięki Hairplus rzęsy stają się również mocniejsze i odżywione. O wiele łatwiej jest dbać o takie rzęsy – nie musimy martwić się o wypadające włoski podczas demakijażu.

Aplikatorem w odżywce do rzęs Hairplus jest spiczasty pędzelek.

Nakładanie produktu przypomina malowanie kreski eyelinerem: wystarczy niewielką ilość płynu nanieść u nasady rzęs na dolnych i górnych powiekach. Hairplus szybko się wchłania. Jednak w początkowych dniach kuracji może powodować podrażnienia – mrowienie i zaczerwienienie skóry powiek. Na szczęście dyskomfort szybko znika, a my możemy dalej stosować odżywkę.

Jeżeli chcemy osiągnąć zadowalające nas efekty, musimy być systematyczne podczas kuracji. Odżywka do rzęs Hairplus powinna być nakładana każdego wieczora po oczyszczeniu twarzy z makijażu i dokładnym jej osuszeniu. W przeciwnym wypadku rzęsy nie będą wydłużone i zagęszczone.

Wysoka cena odżywki do rzęs Hairplus może zniechęcać do zakupu. Jednak osoby zdeterminowane, by osiągnąć najlepsze efekty, nie odstraszy nawet poniesienie najwyższych kosztów.

Uwagę zwraca ładne opakowanie odżywki do rzęs Hairplus. Buteleczkę w kolorach złotym i białym włożono do kartonowego pudełeczka. W butelce mieści się 3 ml produktu.

Plusy:

  • wydłuża i zagęszcza rzęsy
  • wzmacnia i odżywia rzęsy
  • łatwo się aplikuje
  • ma bardzo ładne opakowanie

Minusy:

  • na początku może podrażniać
  • systematyczność aplikacji obowiązkowa
  • wysoka cena