#8 Odżywka do rzęs DERMENA LASH

dermena lashFirma Pharmena przygotowała odżywkę do rzęs Dermena Lash. Założenie producentów opierało się na wzmocnieniu rzęs i temu, by zapobiec ich wypadaniu. Przeznaczona jest do zniszczonych i delikatnych rzęs, wymagających regeneracji.

Skład odżywki do rzęs Dermena Lash wnika głęboko do mieszka włosowego, zapobiegając wypadaniu i przerzedzaniu rzęs. Dodatkowo Dermena Lash delikatnie pielęgnuje, wzmacnia i odżywia. Czas kuracji jest bardzo długi. Wynosi aż trzy miesiące. Te z was, które chcą uzyskać szybki i zadowalający efekt będą musiały poczekać i uzbroić się w cierpliwość. Z drugiej jednak strony tak długi czas kuracji odżywką uzależniony jest do pojemności.

Buteleczka zawiera 10 ml kosmetyku.

A jakie były moje spostrzeżenia dotyczące rezultatów? Niestety, nie zaobserwowałam u siebie nic pozytywnego. Moje rzęsy nie zmieniły długości, grubości, gęstości i koloru. Raczej nie tylko takie skutki powinno pociągać za sobą używanie odżywek do rzęs. Według mnie rzęsom potrzebne jest kompleksowe działanie, czyli wydłużenie i pogrubienie z jednej strony oraz ochrona i wzmocnienie z drugiej.

Aplikacja odżywko do rzęs Dermena Lash może przysparzać wielu kłopotów. Technikę robienia kreski trzeba bardzo dobrze opanować, by nie włożyć pędzelka do oka lub nie pomalować powieki. Aplikator przypomina bowiem pędzelek od lakieru do paznokci. Włosie rozchodzi się na wszystkie strony, pozostawiając nad górna linią rzęs szeroką kreskę.

Plusy:

    • Odżywia i nabłyszcza
    • Wydajność
    • Cena

Minusy

  • Nie wydłuża i nie pogrubia
  • Długi okres oczekiwania na efekty
  • Aplikacja