Maskujemy niedoskonałości. Kamuflaż Freedom System marki Inglot

inglot-freedom-system.jpg

Cześć!

Przebarwienia, popękane naczynka krwionośne, cienie pod oczami i zaczerwienienia są znane wszystkim dziewczynom. I każda z nas chciałby się ich jak najszybciej pozbyć lub ukryć pod makijażem. Bez wątpienia pomogą w tym korektory od Inglot z zestawu Freedom System.

Komu przydadzą się korektory Inglota?

Wszystkim tym, którzy borykają się z niedoskonałościami różnego typu, począwszy od alergicznych wysypek, przez cienie pod oczami, a skończywszy na przebarwieniach posłonecznych lub potrądzikowych przydadzą się kosmetyki marki Inglot. Na jaki efekt można liczyć? Dzięki korektorom z Freedom System koloryt skóry jest ujednolicony, niedoskonałości niewidoczne, a cera promienna i rozświetlona. Jeśli twoja skóra jest przesuszona i wrażliwa, to kamuflujące kosmetyki również ci się przydadzą. Nie podrażnią cery i nie wywołają trądziku. Możesz bez obaw je stosować.

Jakie odcienie znajdziesz w palecie Freedom System?

Freedom System to paletki, do których możesz wkładać wybrane przez siebie kosmetyki. Produkty i paletka mają wbudowane magnesy. Kiedy zużyjesz kosmetyki, możesz włożyć nowe i znów cieszyć się z wygody użytkowania. We Freedom System od Inglot mamy 25 odcieni, które kamuflują inny rodzaj niedoskonałości. Tobie na pewno potrzebne będą podstawowe odcienie:

-101 (żółty), który zakrywa zaczerwienienia oraz niedoskonałości w niebieskim i fioletowym kolorze;
-102 (zielony) służący do maskowania popękanych naczynek skóry i czerwonych plamek;
-103, 122 i 123 (brzoskwiniowe), które rozjaśniają cerę i kamuflują niebieskie żyłki prześwitujące przez skórę;
-104 (czerwony) zakrywa niedoskonałości u osób z żółtą lub ciemną karnacją;
-105 (pomarańczowy), który kamufluje ciemne przebarwienia u osób o azjatyckim lub afrykańskim typie urody.

Jak aplikować korektory z Freedom System od Inglot?

Odcienie 101-105 i 122-123 stosuj na początkowym etapie makijażu po to, żeby zamaskować niedoskonałości. Następnie użyj korektora lub podkładu, którego odcień jest dopasowany do twojej karnacji i odcienia korektora. Pozostałych odcieni możesz używać według własnego uznania i w zależności od tego, jak bardzo widoczne są twoje niedoskonałości.