Double Wear Nude – nowy podkład od Estee Lauder. Czy to kosmetyczny hit?

double-wear-nude.jpg

Cześć!

Z wyborem podkładu zapewne nie jedna z was miała ogromny problem. Wiem, jak trudno jest dopasować odcień, formułę i składniki, które zadbają o cerę. Na szczęście po długich poszukiwaniach znalazłam podkład idealny. To Double Wear Nude marki Estee Lauder. Czy to kosmetyczny hit?

Podkład idealny. Czyli…

No właśnie. Jaki jest ten idealny podkład? Na pewno powinien dbać o cerę i ładnie ją „pokolorować”. Co za tym idzie, musi zawierać kilka nawilżających i odżywczych składników, a także mieć szeroką paletę odcieni. Jakimi innymi właściwościami powinien odznaczać się dobry podkład? Dobrze by było, gdyby maskował niedoskonałości oraz matowił lub rozświetlał cerę (w zależności od upodobań). Filtr UV i składniki przeciwzmarszczkowe również mogłyby znaleźć się w takim produkcie. A co z Double Wear Nude marki Estee Lauder? Czy spełnia wszystkie te wymogi?

Podkład Double Wear Nude od Estee Lauder

Ma płynną formułę, co sprawia, że z łatwością się aplikuje i praktycznie jest niewyczuwalny na skórze. Podkład od Estee Lauder maskuje niedoskonałości i matuje cerę w strefie T. Zawiera przeciwutleniacze, nawilżające składniki i filtr SPF 30. Długo utrzymuje się na twarzy, nie ciemnieje i nie ściera się w ciągu dnia. Wnioski? Podkład Double Wear Nude marki Estee Lauder jest moim ideałem. Dzięki niemu makijaż wygląda bardzo naturalnie, jest trwały, a skóra – odżywiona.

Jak nakładam podkład od Estee Lauder?

Przed zastosowaniem podkład należy wstrząsnąć. Niewielką ilość Double Wear Nude nakładam najpierw na dłoń, a kiedy się rozgrzeje, pędzelkiem przenoszę na skórę. Kosmetyk od Estee Lauder aplikuję za pomocą płaskiego aplikatora z miękkim włosiem. Podkład dokładnie rozcieram przy linii włosów, skrzydełkach nosa i w kącikach oczu. Kiedy stopi się z kolorytem cery, aplikuję puder transparentny.

Czy używałyście podkładu Double Wear Nude od Estee Lauder?